Dobrovolná dražba elektronická rodinného domu Nové Město na Moravě, okres Žďár nad Sázavou

Mapa

Kontakt na dražebníka

REXIM REALITY s.r.o.
Ing. Jan Kříž
Tel.: 739110177

Dokumenty ke stažení

Dražební vyhláška
List vlastnictví 473
Registrace a prohlášení účastníka-fyzická osoba
Registrace a prohlášení účastníka-právnická osoba
Registrace a prohlášení účastníka-SJM
Registrace a prohlášení účastníka-společné vlastnictví
REXIM-DRAŽEBNÍ ŘÁD
Znalecký posudek

Popis

Předmětem dražby je rodinný dům, který byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, není zde půda a je zde vybudováno obytné podkroví. Na základě sdělení osoby přítomné během prohlídky byla původní část objektu postavena v roce 1935. V roce 2005 bylo vybudováno obytné podkroví, dále v roce 2009 byla vybudována rozsáhlá přístavba v zadní části domu propojená s podkrovní částí původního domu, čímž vznikla nová samostatná bytová jednotka. V rámci této rekonstrukce byly provedeny i nové rozvody ÚT do původní části domu. Zároveň byla provedena výměna kotle. V roce 2020 byla započata rekonstrukce koupelny v původní části domu v 1NP. Přístavba nebyla zcela dokončena a neproběhla kolaudace. Chybí například venkovní omítky. Základy jsou betonové izolované v části přístavby, kamenné pak v původní části domu. Objekt je cihlové konstrukce, stěny mají tloušťku 40-50 cm. Stropy jsou v části přístavby železobetonové, v původní části trámové s násepem. Střecha rodinného domu je sedlová s vikýřem, střešní krytinu tvoří pálená taška nad původní částí domu, plechová pozinkovaná nad částí přístavby. Klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky objektu jsou vápenocementové, v části přístavby pak nejsou omítky zhotoveny. Zateplení pláště není provedeno. Objekt je dispozičně řešen jako 4+kk v části přístavby a podkroví a 2+1 v 1 NP původní části domu. V domě se nachází ložnice o výměře 15,88 m2, obývací pokoj o výměře 11,56 m2, kuchyně o výměře 11,08 m2, hala o výměře 18,20 m2, zádveří o výměře 5,80 m2, chodba o výměře 13,10 m2, chodba o výměře 4,60 m2, koupelna o výměře 4,40 m2, WC o výměře 4,90 m2, komora o výměře 5,20 m2, zádveří o výměře 7,90 m2, sklad o výměře 1,90 m2, schodiště o výměře 1,90 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 30,60 m2, pokoj o výměře 11,70 m2, chodba o výměře 13,50 m2, schodiště o výměře 4,30 m2, koupelna o výměře 6,00 m2, WC o výměře 3,20 m 2, pokoj o výměře 24,05 m2, pokoj o výměře 31,50 m2, sklad o výměře 4,70 m2, garáž o výměře 21,10 m2, místnost o výměře 24,37 m2. Podlahová plocha činí 235,97 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 281,43 m2. Vnitřní omítky jsou vápenné, štukové, sádrové. Okna jsou plastová s dvojsklem v části přístavby, kastlová v původní části domu, příslušenství oken chybí. Orientace obytných prostor je na jih, východ, západ. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. V části přístavby je pak závěsná toaleta. Vnitřní dveře jsou dýhované plné, dýhované prosklené, mají v původní části ocelové, v nové části obložkové zárubně a vchodové dveře jsou v původní části dřevěné, v části přístavby plastové. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči v bytové jednotce 4+kk, elektrický sporák a dále kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů v původní bytové jednotce 2+1, plynový sporák. Pro osvětlení jsou použity lustry. V obytných místnostech je podlaha řešena: laminátová plovoucí podlaha, keramická dlažba, cementový potěr, koberce. V kuchyni je podlaha řešena: laminátová plovoucí podlaha, cementový potěr, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je položena keramická dlažba. V ostatních místnostech je cementový potěr. Další vybavení se v rodinném domě nenachází. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, dále je napojen na veřejnou kanalizaci. Zemní plyn je zaveden. V domě je topení řešeno ústředně kotlem na tuhá paliva a topná tělesa představují závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen bojlerem. Stěny objektu jsou bez vad, nejsou zcela dokončeny finální úpravy, střecha je v části přístavby bez vad, v původní části je zastaralá střešní krytina. Okna v objektu jsou bez vad v části přístavby, zastaralá pak v původní části podlahy jsou bez vad, vady vybavení nejsou a v objektu jsou rozvody bez zásadních vad. V původní části nejsou provedeny nové rozvody. Rodinný dům není po rekonstrukci ke dni ocenění zkolaudován a lze jej charakterizovat jako nedokončený/rozestavěný. Na pozemku, který náleží k objektu, jsou okrasné dřeviny a pozemek je oplocen pletivem do ocelových sloupků. Samotný pozemek je svažitý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku.

Základní informace k dražbě

ID zakázky: 02082-846DDE2
Nové Město na Moravě
Bělisko 454
Dobrovolná
Anglická
GESTORE v.o.s.
ukončená
3 700 000 Kč
600 000 Kč
10 000 Kč
4 020 000 Kč
29.04.2022
16:00

Prohlídky

Bělisko 454, Nové Město na Moravě, okres Žďár nad Sázavou. GPS: 49°34'15.230"N, 16°4'15.263"E, dne 28.03.2022 v 10:00 hod.
Bělisko 454, Nové Město na Moravě, okres Žďár nad Sázavou. GPS: 49°34'15.230"N, 16°4'15.263"E, dne 29.03.2022 v 10:00 hod.

Podrobné informace

ano
menu